Foto që ndreq ditën, tetë oficerë policie bashkë me foshnjet e porsalindura

Foto që ndreq ditën, tetë oficerë policie bashkë me foshnjet e porsalindura

57
0
SHPËRNDAJE

Një grup prej tetë oficerësh policie u bënë prindër brenda një muaji të gjithë përnjëherë.

Ata realizuan një foto se bashku, ku duken jashtëzakonisht bukur, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Departamenti i Policisë Erlanger i Kentakiut ndau këtë foto në facebook , ku u pëlqye mjaftë shumë.

Të gjithë tetë oficerë mund të shihen duke formuar një rresht, secili duke veshur uniformën e tyre dhe me krenari duke mbajtur fëmijën e tyre.

Kjo foto është e ngjashme me ata të një grupi zjarrfikësish të cilët vitin e kaluar bënë një foto të tillë.

Ata pozuan në uniformat e tyre me fëmijët e tyre të vegjël.